Керівники органів фіскальної служби області провели понад 500 особистих прийомів громадян

Посадові особи органів Головного управління ДФС у Запорізькій області з початку року провели 528 особистих прийомів громадян, зокрема, у листопаді – 25. Як свідчить статистика, кожен третій захід здійснено на виїзді. Так, за 11 місяців проведено 190 виїзних зустрічей.

Щодо тематики цих заходів, то найбільше громадяни звертаються до податківців стосовно  оподаткування податком на доходи фізичних осіб (144), щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності (місцеві податки, загальна система оподаткування – 71), щодо адміністрування та сплати єдиного соціального внеску (41), плати за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності – 45) тощо.

Нагадаємо, аби потрапити на особистий прийом до будь-якого керівника органів фіскальної служби, необхідно здійснити попередній запис. Із графіком проведення цих заходів та детальною інформацією щодо прийомів громадян посадовими особами органів ГУ ДФС у Запорізькій області можна ознайомитися на сайті фіскальної служби регіону: http://zp.sfs.gov.ua.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар