Запорізькі підприємці сплатили 34 мільйони гривень за право продавали алкоголь та тютюнові вироби

 

На початок грудня по Запорізькій області нараховується майже 8 тисяч ліцензій на право здійснення оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Їхні власники за 11 місяців цього року сплатили до бюджету 34 мільйони гривень, що перевищує рівень минулорічних надходжень на 36% або на 9 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін.

Тільки у листопаді видано 728 ліцензій, з яких: 360 – на право роздрібної торгівлі алкоголем, 10 ліцензій з дозволом на торгівлю пивом та 358 ліцензій на право продавати цигарки та іншу тютюнову продукцію.

Також з початку року продовжено дію 827 ліцензій, 44 – призупинено та ще 130 дозволів було анульовано.

- Найвагоміші суми від ліцензування сплатили підприємці м. Запоріжжя – 21 мільйон гривень, м. Бердянська – 5 мільйонів гривень, у м. Мелітополі за ліцензії власники перерахували 4 мільйони гривень, в м. Енергодарі сплатили 1,8 мільйона гривень, у Токмаку за дозвіл продавати підакцизні товари бізнесмени направили понад півмільйона гривень, - зазначив Олексій Кавилін.

Окрім цього, податківці провели 84 перевірки суб'єктів господарювання з питання дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг в роздрібній і оптовій торговельній мережі алкоголю та тютюну. За їхніми результатами встановлено 100 порушень, за які підприємці мають сплатити штраф на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар