25 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

25 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.


25 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.   Серед запрошених  - інспектор з дізнання ДАІ Веселівського РВ Рубан М.О.
З одним з основних  питань  членів виконавчого комітету  ознайомив заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Гудіна В.М.  Він повідомив, що на сьогодні організація безпеки руху в смт. Веселе та підпорядкованих селах в задовільному стані, цьому сприяла робота проведена минулого та поточного року: капітальний ремонт доріг по вул. Миру, Чапаєва; ямковий ремонт по вул. Комсомольська, Жовтнева, Кутузова, Білорецька, Степова, Шевченка, Пушкіна. Кірова. Замінено 17 дорожніх знаків. Проведено ремонт освітлення по вулицях Леніна, Чапаєва, Пушкіна, Кутузова, Першотравнева. Нанесено дорожню розмітку довжиною 10км. Оновлено 10  «лежачих»  поліцейських та 24 пішохідних переходи. Бачення цього питання відділенням державної автоінспекції виказав Рубан М.О.. Він надав інформацію про кількість та характер правопорушень на дорогах, зробив зауваження щодо стану дорожнього покриття, наявності дорожніх знаків тощо.
Стосовно розглянутого питання виконавчий комітет затвердив перспективні заходи на поточний рік по належному утриманню доріг та тротуарів селища і підпорядкованих сіл. Також вирішено підтримувати результативну співпрацю з відділенням державної автомобільної інспекції по обслуговуванню адміністративної території Веселівського району.
Наступне нагальне питання – чистота навколишнього середовища. Після  зимових холодів, з настанням теплої погоди необхідно всією громадою навести порядок на території. Для цього розроблена ціла низка заходів з благоустрою. Проведення їх приурочено до Дня довкілля – 19 квітня. На засіданні виконавчого комітету було  розглянуто інформацію Гудіни В.М. щодо цього та затверджено план заходів.
Питання про встановлення меморіальної дошки висвітлила керуюча справами виконкому ради Грибко В.Д.. Вона зокрема сказала -  за ініціативи ради ветеранів селищної ради та клопотання ради директорів Веселівського відділу освіти на розгляд  виконавчого комітету винесено питання про встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі Веселівської ЗОШ № 2 по вулиці Білорецька смт. Веселе на честь колишнього  директора   зазначеного закладу Єфімова Олега Васильовича. У зверненні директорів шкіл до виконкому зазначено,що Єфімов О.В. багато зробив для розвитку народної освіти у Веселівському районі, був керівником школи з 1976 по 1979рр., добудував новий триповерховий корпус у 1977році, тривалий час керував відділом освіти.
Виконавчий комітет вирішив встановити меморіальну дошку на честь нашого шанованого земляка Єфімова О.В.
Доповідач спеціаліст–юрисконсульт Долженко Л.С. надала інформацію виконавчому комітету про наступне: - з метою  забезпечення охорони громадського порядку та враховуючи необхідність створення сьогодні відповідних формувань, правоохоронні органи та козацьке об’єднання Веселівського куріня війська Запорізького низового ініціювали створення Громадського формування з охорони громадського порядку «Народна дружина». По даному питанню було прийнято позитивне рішення.

На засіданні виконавчого комітету також розглянуто інші питання та прийнято відповідні рішення.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар