Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у селищній раді

Відповідно до вимог Указу Президента України від 26.07.2005р. 1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», керівництвом виконавчого комітету селищної ради постійно вживаються заходи щодо зміцнення виконавської дисципліни, посилення контролю та підвищення відповідальності за своєчасне і безумовне виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, запитів і звернень народних депутатів України, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації, розпоряджень селищного голови, рішень селищної ради та виконавчого комітету селищної ради.

Документообіг за І півріччя 2014 року становив532документів, із них: одержано -359 (з них інформаційних запитів - 2, внутрішніх- 357), створено листів -1014.На контролі перебувало 42 документи, з них: документів органів влади вищого рівня - 5, розпоряджень голови районної державної адміністрації - 32, листів інших державних установ - 5. Відбулось 5 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 76 рішень. Видано138 розпорядження селищного голови.

Рішенням виконкому № 13 від 28.02.2013 року «Про стан виконавської диспицліни в органах місцевого самоврядування та завдань щодо посилення контролю за виконанням актів та доручень Президента України, документів Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації та селищного голови за 2012 рік” запроваджено заслуховування стану виконавської дисципліни у виконавчих органах на засіданнях виконавчого комітету, оперативних нарадах при селищному голові.

Для посилення персональної відповідальності керівників виконавчих органів та структурних підрозділів селищної ради за своєчасним виконанням документів органів влади вищого рівня, рішень селищної ради та виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, виконавчий комітет Веселівської селищної ради,

 

 


 

 

2

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у селищній раді та завдань щодо посилення контролю за виконанням актів та доручень Президента України, документів Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації та селищного голови, взяти до відома.

 

2. Заступникам селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючій справами виконавчого комітету селищної ради, керівникам виконавчих органів та структурним підрозділам : земельному відділу та бухгалтерії:

1) Взяти під особистий контроль виконання у визначені терміни актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, звернень депутатів, документів інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень селищного голови, рішень селищної ради та виконавчого комітету селищної ради.

2) Забезпечувати виконання вимог регламенту виконавчого комітету селищної ради та інструкції з діловодства щодо якості підготовки матеріалів і обгрунтовуючих документів до них на засідання виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови та інших документів. Здійснювати постійний контроль за своєчасним внесенням змін і доповнень до документів та про втрату їх чинності.

3) Обговорити на апаратних нарадах довідку виконавчого комітету селищної ради та розглянути стан виконавської дисципліни в роботі з документами.

4) Запровадити щомісячний розгляд виконавської дисципліни в роботі з документами на оперативних нарадах у селищного голови.

3. Вважати такими, що втратило чинність рішення виконавчого комітету селищної ради № 13 від 28.02.2013 року « Про стан виконавської диспицліни в органах місцевого самоврядування та завдань щодо посилення контролю за виконанням актів та доручень Президента України, документів Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації та селищного голови за 2012 рік”

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретарявиконавчого

комітету селищної ради Грибко В.Д.

 

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету

Веселівської селищної ради В.Д. Грибко

 

Проект погоджено:

спеціаліст-юрисконсульт

Веселівської селищної ради Л.С. Долженко


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар