Про погодження тарифів на послуги з водопостачання с.Новоолександрівка, які надаються КП „Новоолександрівець -1”

АНАЛІЗ 
регулятрного впливу до проекту рішення виконавчого комітету 
«Про погодження тарифів на послуги з водопостачання с.Новоолександрівка, які надаються КП „Новоолександрівець -1”1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України «Про житлово-комунальні послуги», пропонується затвердити тарифи на послуги з  централізованого водопостачання села Новоолександрівка Веселівського району, що надаються КП «Новоолександрівець1».

2. Цілі державного регулювання

Метою здійснення державного регулювання тарифів на послуги з  централізованого водопостачання є визначення економічно обґрунтованих тарифів на дані послуги, а також забезпечення захисту населення від не обґрунтованого підвищення тарифів.


3. Визначення та оцінка прийнятих альтернативних способів досягнення визначених цілей

Альтернативні способи відсутні, так як дані відносини регулюються Законом України «Про житлово-комунальні послуги»  та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4. Механізм та заходи, що пропонується для розв’язання проблеми

Вказану проблему планується розв’язати шляхом затвердження виконавчим комітетом тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає вищезазначене підприємство, виходячи із вартості 1 м3 піднятої води. Розрахунок тарифів здійснюється Порядком формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, затвердженого Наказом державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 26.07.2006 р. № 1010.

5. Можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного  акта

Впровадження тарифів на послуги з централізованого водопостачання дає можливості встановити економічно обґрунтовані тарифи на зазначені послуги, забезпечити захист споживачів від не обґрунтованого підвищення тарифів на  дані послуги.

6. Очікувані результати від прийняття регуляторного акта

Застосування даних тарифів сприятиме фінансовому оздоровленню підприємства, надання якісних послуг з централізованого водопостачання.
За результатами роботи з січня по грудень 2012 року КП «Новоолександрівець 1» по затвердженим тарифам встановлено:
-піднято води з надр та надано до комунального водогону 31780,35 м3. 
При цьому одержано  доходу від реалізації послуг – 95412 тис. грн.
У цілому підприємство за результатами фінансово-господарської діяльності отримали збитки 114350,40грн.
Фактична собівартість послуг з централізованого водопостачання  становить за 1 м3 7,50 гривень 
з мешканця приватного сектору - 7,50 гривень

Аналіз застосування тарифів у роботі підприємства показав, що у тарифах на послуги з централізованого водопостачання  не враховано:
-підвищення ціни на паливо-енергетичні матеріали;
-підвищення мінімальної заробітної плати.

7. Оцінка результативності регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей   

На підставі результатів базового відстеження результативності регуляторного акта можна зробити висновок про те, що в цілому шляхом впровадження цього нормативно-правового акта  вдасться досягти визначених цілей. Однак, остаточний висновок з цього приводу можна буде зробити за результатами повторного відстеження результативності даного акта, яке буде  проведено через рік з дня набрання чинності, коли можна буде проаналізувати практику застосування цього регуляторного акта.

Директор КП «Нооволександрівець 1»
В.С. Таранов

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар