Запрошуємо до обговорення!

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ 
виконавчого комітету селищної ради

Про затвердження Схем санітарного очищення населених пунктів Веселівської селищної ради

Керуючись п.15 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гудіни В.М. про необхідність затвердження Схем санітарної очистки на території Веселівської селищної ради,     виконавчий комітет Веселівської селищної ради 

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити Схеми санітарного очищення населених пунктів Веселівської селищної ради (додається).

2. КП «Арус» опублікувати Схеми санітарного очищення населених пунктів Веселівської селищної ради на офіційному веб-сайті Веселівської селищної ради.
 
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Гудіну В.М.

докладніше

Запрошуємо до обговорення!

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 
виконавчого комітету селищної ради

Про затвердження Порядку погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території Веселівської селищної ради.

Керуючись п.4 п.б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою поліпшення торговельного, побутового обслуговування жителів селища та захисту прав, інтересів суб’єктів господарювання, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території Веселівської селищної ради.
2. Затвердити форму заяви про погодження режиму роботи об’єкта згідно з додатком 1.
3. Затвердити бланк Погодження режиму роботи об’єкта торгівлі та сфери послуг на території Веселівської селищної ради згідно з додатком 2.
4. Визначити уповноваженим органом виконавчого комітету Веселівської селищної ради з оформлення Погодження режиму роботи об’єкта торгівлі та сфери послуг на території на території Веселівської селищної ради.
5. Виконавчому комітету Веселівської селищної ради оприлюднити дане рішення в районній газеті «Колос» в 10-денний термін з дня його прийняття.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Кравцова М.М.

докладніше

Про роботу Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

 

На території селища з 2009 року створено 57 ОСББ та ще 14 будинків до них приєднані ,що складає 100 % житлового фонду. Так за  п'ять років з місцевого бюджету було освоєно 1 млн.478 тис. грн. Завдяки спільній праці селищної ради та ОСББ, на теперішній час, капітально відремонтовані покрівлю 18 будинків, ще в 19 будинках провели поточний ремонт дахів, на 99% у будинках відновлено вимощення, цоколь, комунікації, встановлені нові двері. У 16 будинках замінені   у під’їздах вікна, у 3-х встановили відливи, 23 – відновили електрощитові. Слід зазначити, що продовжуються роботи по благоустрою прибудинкової території. Біля будинків з’явилися декоративні паркани, дитячі гральні майданчики, лавки, бесідки, квіти та для їх поливу колодязі.

докладніше

Згідно зі статтею 15 пункту 1.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо).

  • Всеукраїнський конкурс програм розвитку місцевого самоврядування

Мета цього проекту полягає у відборі програм розвитку місцевого самоврядування, які спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування, а також поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації. Очікуваними результатами конкурсу є впровадження інноваційних ідей у діяльність органів місцевого самоврядування, розширення процесів муніципальної реформи, створення інформаційної бази проектів та розповсюдження найкращих практик серед органів місцевого самоврядування; посилення співпраці органів місцевого самоврядування із суб’єктами підприємницької діяльності та громадськими організаціями.

  • Діяльність з метою євроінтеграції

Проект міської ради «Створення інноваційного механізму залучення позабюджетних коштів у розвиток територіальних громад» базується за зростанні обсягів фінансування для Україні, наданих Європейським Союзом. Ці кошти можуть бути використані органами місцевого самоврядування для розвитку інфраструктури та створення нових джерел сталого наповнення місцевих бюджетів. Інфраструктурні перетворення у транспортній, туристичній та інших сферах вимагають значно більших обсягів фінансування, ніж наявні у місцевих бюджетах. В органах місцевого самоврядування відсутні кваліфіковані фахівці, до функцій яких входила б підготовка проектів із залучення коштів міжнародної допомоги та внутрішніх інвестицій. У контексті євроінтеграції України доцільним є впровадження європейських стандартів участі громад у міжнародних програмах регіонального розвитку шляхом створення Центру стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва. Діяльність вказаного Центру дасть змогу оперативно інформувати громади про оголошені конкурси, тендери, програми міжнародних фінансових донорських установ та додатково залучати у розвиток території до 8 млн. грн. щороку за дольової участі жителів.

  • Програма «Майбутнє молоді»

«Майбутнє молоді»  є новою програмою Європейської комісії, орієнтованою на молодь, яка наслідує попередні програми «Молодь для Європи» та «Молодь в дії» і планується для впровадження протягом 2007- 2013 рр. Загальний бюджет програми становить понад 885 мільйонів євро. Програма «Майбутнє молоді» має змогу зробити значний внесок в оволодіння компетенціями і є ключовим інструментом створення для молодих людей можливостей неформального і позаформального навчання, яке має європейський вимір.

  • Конкурс на отримання грантів

Метою цього конкурсу ставиться підтримка громадських ініціатив у місті завдяки проведенню  навчання активістів на практиці, конкурсам соціальних проектів, моніторингу втілення проектів в життя. Пріоритетами конкурсу проектів на отримання грантів є: захист прав громадян; освіта та навчання;  підтримка підприємницьких ініціатив; розширення доступу до інформації; покращання умов надання послуг у соціальній сфері.

  • Проект «Орієнтований на громаду місцевий розвиток»
Пріоритетні сфери для громадських ініціатив включають охорону здоров’я; енергетику (енергозберігаючі заходи, серед яких використання джерел енергії, що відновлюються); навколишнє середовище (переробка відходів, знешкодження запасів потенційно небезпечних речовин); комунальне водопостачання та транспорт (брак транспорту в сільській місцевості). Умови участі в даному проекті на районному рівні розглядатимуться у сільських радах. Мешканці сіл та невеличких міст з населенням до десяти тисяч осіб зможуть організувати громаду, визначити пріоритети розвитку та запропонувати для фінансування один проект із покращення умов проживання. У кожному районі на конкурсній основі буде відібрано 5 міні-проектів для фінансування. Міні-проекти громад будуть фінансуватись проектом (50 відсотків – до 50 000 грн.), місцевим бюджетом (від 45 відсотків) та громадою (від 5 відсотків).