Графік прийому громадян депутатами Веселівської селищної територіальної громади

                 Графік  прийому громадян
депутатами VII скликання Веселівської селищної
                  територіальної громади

 

№ з/п Прізвище, власне ім’я, по батькові № виборчого округу Місце проведення Дата Час
1 Акімов Олександр Анатолійович 16 Селищна рада Субота, останній тиждень місяця з 10-00 до 12-00
2 Акімова Аліна Сергіївна 10 Селищна рада Вівторок, останній тиждень місяця з 13-00 до 15-00
3 Бойко Олексій Петрович 26 Приміщення Широківської сільської ради Вівторок щомісячно з 9-00 до 12-00
4 Герега Наталія Василівна 23 Актова зала Білоріцької с/р Перша середа місяця з 9-00 до 11-00
5 Іванов Андрій Володимирович 8 Селищна рада П’ятниця, останній тиждень місяця з 13-00 до 14-00
6 Івов Віктор Миколайович 14 Селищна рада П’ятниця, останній тиждень місяця з 10-00 до 12-00
7 Карпенкова Анастасія Валеріївна 15 Селищна рада Остання субота місяця з 9-00 до 11-00
8 Капшай Іван Володимирович 7 ТОВ „СВК „Фрунзе”, автогараж П’ятниця, останній тиждень місяця з 10-00 до 12-00
9 Кожевнікова Тетяна Іванівна 17 Приміщення районної бібліотеки Другий четвер місяця з 9-00 до 11-00
10 Козюра Михайло Юрійович 5 Селищна рада Четвер, останній тиждень місяця з 12-00 до 13-00
11 Колтунов Володимир Володимирович 6 ТОВ „СВК „Фрунзе”, автогараж П’ятниця, останній тиждень місяця з 10-00 до 11-00
12 Кононенко Лідія Василівна 4 вул. Пушкіна, 11
квартира 3
Субота останнього тижня місяця з 10-00 до 12-00
13 Крат Олександр Олександрович 21 „Центр дозвілля” Перший вівторок місяця з 11-00 до 12-00
14 Кущ Ірина Вікторівна 25 Приміщення Широківської сільської ради Вівторок щомісячно з 9-00 до 12-00
15 Ларченко Марк Ігорович 18 Селищна рада Остання п’ятниця місяця з 10-00 до 12-00
16 Лапицький Станіслав Михайлович 20 Адмінбудівля ТОВ „Деметра” Середа, останній тиждень місяця з 10-00 до 12-00
17 Міщенко Віталій Миколайович 11 КДНЗ „Оленка” Перший понеділок місяця з 15-00 до 17-00
18 Нестеренко Людмила Миколаївна 9 КЗ „Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2” Субота останній тиждень місяця з 10-00 до 11-00
19 Олешко Михайло Полікарпович 13 КЗ „Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1” Перший понеділок місяця з 15-00 до 16-00
20 Сопіна Тетяна Володимирівна 19 вул. Миру, 46 Субота, останній тиждень місяця з 10-00 до 11-00
21 Стогній Раїса Олексіївна 12 Селищна рада Остання субота місяця з 10-00 до 11-00
22 Фурса Олександр Євгенійович 24 с. Озерне П’ятниця, останній тиждень місяця з 14-00 до 17-00
23 Чупина Володимир Володимирович 2 Селищна рада Четвер, останній тиждень місяця з 10-00 до 12-00
24 Шаліков Олексій Олегович 1 Селищна рада Перша субота місяця з 10-00 до 12-00
25 Шевчук Тетяна Вікторівна 22 ФАП с. Ясна Поляна Остання середа місяця з 11-00 до 13-00
26 Юр’єва Тетяна Миколаївна 3 вул. Леніна, 136, ІІ поверх кабінет 34 Перша середа місяця з 9-00 до 12-00

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар