«Солдатський привал» прийняв понад 600 військовослужбовців

На черговому засіданні громадського волонтерського комітету підбито перші підсумки роботи центру «Солдатський привал» на залізничному вокзалі «Запоріжжя – 1», який було створено за ініціативи керівництва облдержадміністрації та Придніпровської залізниці. Тут є шість спальних місць, кімната відпочинку з телевізором та вай-фай, їдальня, душові, приміщення для прання та прасування, чергує військовий психолог. З початку листопада центр прийняв понад 600 гостей, серед яких були відряджені військовослужбовці, демобілізовані учасники АТО, призовники, які прямують до місць призначення, родичі бійців, які знаходяться в Запоріжжі на лікуванні. У хостелі діють жорсткі правила – жодного алкоголю, зброї, вибухонебезпечних предметів, максимум толерантності один до одного.

Член громадського волонтерського комітету Інна Лук’янова розповіла, що на зустрічі в Києві представники таких центрів із інших областей по-доброму заздрили запоріжцям. Адже тільки у нас для солдатів виділено окрему будівлю, цілодобово чергують адміністратори, працює патруль військової служби правопорядку «Сармат». На транспорті, у закладах соціальної сфери та військових комісаріатах області розміщено понад  тисячу інформаційних афіш, про місце солдатського перепочинку постійно оголошують через гучномовці на залізничних вокзалах. Проте найкраще працює «сарафанне радіо», розносячи новини про добрий прийом у Запоріжжі від однієї військової частини до іншої.

За словами координатора проекту Михайла Сушка, «Солдатський привал» також став успішним комунікативним майданчиком. У центрі чергують представники майже всіх волонтерських груп, у рейди по привокзальній території разом із співробітниками міліції та ВСП «Сармат» виходять депутати Запорізької міськради – учасники АТО.

- Вперше за півтора року волонтерів об’єднала не лише допомога нашим героям на передовій, але й спільна справа у рідному місті. Це дає надію на нашу подальшу консолідацію, активну участь у діяльності центрів допомоги учасникам АТО, реалізації реформ, що зроблять Україну економічно розвиненою, а армію – потужною та сучасною, - зазначив громадський активіст.

Центр «Солдатський привал» працює за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 6 к (біля залізничного вокзалу «Запоріжжя -1», вхід з боку гіпермаркету «Ельдорадо»), телефони (061) 720-11-18, (073) 109-06-43 (цілодобово). Всі послуги центру безкоштовні.

 

Управління у справах преси та інформації


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар