У Запорізькій області понад 7 тисяч суб'єктів підприємництва розпочали власний бізнес

У період січня-листопада поточного року у м. Запоріжжі та області 7,2 тисячі підприємців відкрили власну справу. Ці цифри перевищують тогорічний показник майже на тисячу.

Як прокоментував начальник головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, із загальної кількості нових суб'єктів підприємництва 1,7 тисячі платників зареєструвалися як юридичні особи, а це на 217 платників більше, ніж торік, та майже 5,5 тисячі – як фізичні особи. Це перевищує минулорічні показники на 750 суб'єктів.

З початку року найбільшу кількість суб'єктів господарювання – майже 70 відсотків, зареєстровано у податкових інспекціях м. Запоріжжя, а також Мелітопольською та Бердянською ОДПI.

Зокрема, у листопаді 2015 року в області додалося 700 нових представників бізнесу, що на 90 більше, ніж торік.

Керівник фіскальної служби області підкреслив, що поряд із забезпеченням якісним сервісом кожного платника, фіскальна служба приділяє значну увагу саме тим, хто вирішив відкрити власну справу, не зважаючи на складну економічну ситуацію. Серед основних напрямів роботи із бізнес-початківцями – інформаційна підтримка, проведення тематичних заходів роз'яснювального характеру, які сприятимуть пришвидшеному адаптуванню під діючі норми законодавства.

Зазначимо, що всього станом на початок грудня на обліку у фіскальній службі Запорізької області перебувають понад 86 тисяч фізичних осіб-підприємців та майже 47 тисяч юридичних осіб. Серед них близько 9 тисяч є платниками ПДВ, 90% з яких – юрособи. Із загального числа суб'єктів господарювання 47 тисяч роботодавців сплачують єдиний соціальний внесок.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар