Керівник фіскальної служби області підписав Меморандум про співпрацю із запорізькою громадськістю

Начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін та керівник запорізького відділення громадської організації "Інститут податкових реформ" Лариса Церетелі підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

За словами керівника фіскальної служби, укладання цього документу покликано необхідністю спільних дій, спрямованих на реформування податкової системи та пошуку шляхів поглибленої співпраці з платниками податків та громадськістю, спрямованих на результативний даілог.

– Ми підписали меморандум про партнерство та співпрацю між громадською організацією "Інститут податкових реформ" та Головним управлінням ДФС у Запорізькій області. В нашому регіоні розпочинає роботу організація, яка працюватиме над удосконаленням податкової системи. Зі свого боку, я гарантую підтримку фіскальної служби в усіх ініціативах, що спрямовуються на налагодження партнерських стосунків з підприємцями. Вірю, що разом ми зможемо знайти баланс інтересів влади і бізнесу та ефективно співпрацювати, – відзначив Олексій Кавилін.

Реалізація пунктів Меморандуму спрямована на безпосередню участь представників громадськості у реалізації державної податкової політики. Крім того, у рамках угоди про співпрацю передбачено впровадження та удосконалення позасудового врегулювання спорів між платниками податків та контролюючими органами, організація консультативної роботи та проведення спільних роз'яснювальних заходів з актуальних питань законодавства.

У свою чергу, Лариса Церетелі підкреслила, що сподівається на ефективну співпрацю та реальну участь громадськості у прийняті важливих рішень та контролі за дотриманням податкового законодавства. Також одним з пріоритетних завдань є поступове зменшення та унеможливлення у подальшому податкового тиску на платників.

– Співпраця в рамках Меморандуму дозволить нам поставити адекватні конструктивні пропозиції щодо змін до податкового законодавства, які можна буде втілити у практику. А для того, щоб ми були переконливими, нам необхідні аргументи, у якості фактичного матеріалу від органів ДФС. На основі цих даних ми зможемо провести аналіз та спрогнозувати, що дадуть такі зміни, – зазначила Лариса Церетелі.

Під час зустрічі обидві сторони наголосили на необхідності докладання максимум зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників податків, визначення актуальних проблем у сфері оподаткування і шляхів їх вирішення, аби підвищити рівень довіри до фіскальних органів, розвивати партнерство, а також формувати податкову культуру платників податків.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар