Рішення про внесення змін до п.1 рішення 58 сесії 6-ого скликання Веселівської селищної ради від 04.09.2015 р. № 8 „Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду”

 УКРАЇНА
ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_______________________________________________
РІШЕННЯ

від  __.__.2015 р.                                                                                              №  _
смт. Веселе


Про внесення змін до п.1 рішення 58 сесії 6-ого скликання Веселівської селищної ради від 04.09.2015 р. № 8 „Про   надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки для передачі в оренду”
 
Керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ч.1 п.34 ст.26 Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, розглянувши  заяву гр.Волкова В.Ю., про внесення змін до рішення селищної ради від 04.09.2015р. № 8, Веселівська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни в п.1. рішення 58 сесії 6-ого скликання Веселівської селищної ради від 04.09.2015р. № 8  „Про  надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду”, та викласти його в наступній редакції:
„1. Надати дозвіл гр.Волкову Володимиру Юрійовичу (інд.код ________________), мешканцю смт Веселе вулиця _________________, Веселівського району, Запорізької області, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового використання із земель категорії землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на землі сільськогосподарського призначення – для іншого сільськогосподарського призначення, площею – до 0,0454 га. (кадастровий номер 2321255100:12:006:0054) під нежитловою будівлею „котельна”, за адресою: смт Веселе,  вулиця Степова, 17А, для передачі в оренду терміном на 49 років.”

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Селищний головаП.М. Кіяшко


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар