Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста / землевпорядника /

Веселівська селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста / землевпорядника /, тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи: заяву про участь у конкурсі,в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби, заповнену особову картку / форма П-2ДС/ з відповідними додатками , дві фотокартки розміром  /4х6 см/ , копії документів про освіту,підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, декларації про майно,доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою,передбаченою Законом України „Про засади запобігання і протидії корупції”, копія документа, що посвідчує особу, копія військового квитка /для військовослужбовців або військовозобов'язаний/.
Документи приймаються Веселівською селищною радою протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою : смт.Веселе , вул.Леніна,162.
Детальніша інформація про умови конкурсу надається за телефоном :21484


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар