Григорій Самардак взяв на особистий контроль питання виділення землі учасникам АТО

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів зустріч з учасниками АТО та волонтерами напередодні Дня захисника України. На честь свята очільник області нагородив військовослужбовців медалями «За розвиток Запорізького краю».

- Рік тому Президент України Петро Порошенко заснував нове свято - День захисника України. Невипадково це було проголошено  саме в Запоріжжі, на козацькій землі, яка нині є форпостом миру та патріотизму. Сьогодні в Україні тривають реформи, започатковані Президентом. Одна з них спрямована на розбудову Збройних Сил України. Триває відбір найкращих військовослужбовців, які бажають служити у контрактній армії. Крім того, наша область підписала Меморандум про співпрацю з ДП «Укроборонпром» з метою повернути всі військові замовлення в Україну. З одного боку, це допоможе відродженню наших підприємств, а з іншого - дасть нові робочі місця. В тому числі і демобілізованим військовослужбовцям. Сьогодні обласна влада робить усе, аби підтримати наших військовослужбовців. Так, розроблено дорожню карту з соціальної підтримки демобілізованих, виділено 2 мільйони 177 тисяч гривень на  надання щорічної адресної грошової допомоги інвалідам та учасникам АТО з нагоди Дня захисника України, 58 учасникам АТО встановлено статус інваліда війни, 2975 - статус учасника бойових дій, 172 особам - члена сім’ї загиблого військовослужбовця. Зроблено чимало, проте нині великий обсяг роботи ще залишається. Тож, думаю, сьогоднішня зустріч допоможе визначитися з пріоритетними напрямками нашої співпраці, - зазначив Григорій Самардак.

За словами заступника обласного військового комісара Юрія Трофименка, за шість хвиль мобілізації із Запорізької області було призвано близько 13 тисяч військовослужбовців. З них 4 тисячі вже демобілізовані. Під час зустрічі присутні обговорили найбільш гострі питання, які нині їх турбують. Серед них – видача посвідчень учасників антитерористичної операції, соціальна допомога демобілізованим,  оформлення земельних ділянок учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців.

За даними в.о. начальника ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області Владислава Шляхового, у відповідні органи надійшло 1178 заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок. За результатами їх розгляду видано 587 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  загальною площею 396,1825 гектара.

Зважаючи на велику кількість скарг стосовно затримок у виділенні земель та оформленні дозволів на розробку проектів, голова облдержадміністрації доручив керівникові землевпорядного органу сьогодні ж провести зустріч з усіма зацікавленими, аби виявити причини затримок. Найближчим часом землевпорядники мають прозвітувати Григорію Самардаку про всі можливі шляхи  розв’язання  окреслених проблем.

 

Управління у справах преси та інформації

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар