Готуємось до Свята Незалежності, навчального року та зимового періоду…

Підготовка до Свята Незалежності, навчального року та зимового періоду такими виявилися основні теми, що розглядалися в селищній  раді  12 серпня на щотижневій нараді. Були присутні директори комунальних підприємтсв, завідувачі дошкільних навчальних закладів та спеціалісти селищної ради.

Нараду проводив голова селищної ради Кіяшко П.М. На початку він підкреслив, що наближається  свято Незалежності - найголовніше свято нашої країни і народу, до якого треба гідно приготуватися, дав доручення  зробити  проект сценарію проведення заходу. Петро Миколайович наголосив також посилити у передсвяткові дні прибирання території селищної ради, особливо - боротьбу з бур’янами.  Начальнику відділу землевпорядкування Карпенко В.Д. проконтролювати покос  трави в парку відпочинку, підключаючи до роботи всі організації, установи, підприємства, за якими  закріплена територія в парку. Спеціалісту Демидченко С.М. оживити роботу двірників, адмінпорушників та підсобних робтіників по прибиранню територій біля памятників, меморіальних компексів, тощо. Всім спеціалістам селищної ради провести  роботу з населенням на закріплених вулицях по прибиранню прибудинкової території від бур’янів, сміття, будівельних матеріалів, надати попередження .До роботи залучити дільничного інспектора РВ ГУМВС. Селищний голова надав доручення директору  комунального  підприємства  „Арус”  Жадану О.І закінчити на протязі двох днів ремонт косилки та запустити трактор по покосу трави на всій території селища.

Петро Миколайович  розгорнуто зупинився на питанні підготовки   до навчального року та осінньо-зимового періоду дошкільних  навчальних закладів(ДНЗ). Відзначив великий об’єм робіт  проведений  щодо цього колективами дитсадків. Секретарю ради Кравцову М.М. доручив проконтролювати  завершення підготовки ДНЗ до нового навчального року. Зокрема,  звернути  увагу на  ДНЗ „Оленка”, де триває  ремонт опалювального котла та заміну  підлоги в ДНЗ „Струмок”.

Селищний голова повідомив про огляд дитячих дошкільних закладів щодо визначення найкраще  підготовленого до нового навчального року до 28.08.2013р.

П.М.Кіяшко зупинився на роботі об`єднань співвласників багатоповерхових   будинків(ОСББ). Відповідальній на цій ділянці  Прийменко Т.М. доручено організувати комісію та провести до кінця поточної  неділі огляд всіх територій ОСББ. Продовжити  роботу по прибиранню прилеглих територій  багатоповерхівок, закінченню всіх ремонтих робіт, а також - оформленню страхових полюсів на випадок надзвичайних ситуацій.
Наприкінці селищний голова приділив увагу освітленню селища -  закупівлі КП «Новоолександровець» лампочек   та поновлення їх на ліхтарях. Касиру по збору земельного податку Григоренко І.П. в телефонному режимі повідомити платників податків про закінчення терміну сплати, особливу увагу звернути на платників великої суми податку, роз'яснити розмір штрафних санкцій. 

Протягом наради Кіяшко П.М.  звертався до відповідальних  осіб та отримував вичерпані відповіді. Нарада пройшла конструктивно в дружній атмосфері  отже результати будуть очікувані.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Коментарі:

Залишити коментар