Керівництво

Згідно зі статтею 15 пункту 1.1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати інформацію про організаційну структуру, місію, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності та фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо).


Керівництво

 КІЯШКО ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ - 
Голова селищної ради
Народився 2 лютого 1956 року в мальовничій гірській місцевості Івано-Франківської області Надвірнянського району с.Пасічна.      
В 1964 році поступив на навчання в Пасічнянську середню школу, якузакінчив в 1974 році. З 1974р. по 1976р. служив в рядах Радянської Армії.      Свою трудову діяльність розпочав в Запорізькій області , Веселівського району, с.Менчикури , колгосп ім. Шевченка механізатором. В 1978 році був затверджений завідуючим МТФ №1, в 1983р. переведений  на посаду  зоотехніка селекціонера,  а вже в 1985 році обраний секретарем партійної організації колгоспу „Пам*ять Леніна”, Запорізької області, Веселівського району, с.Новоолександрівка. В цьому ж році вступив на навчання в Херсонський сільськогосподарський інститут ім.Цюрупи , який закінчив в 1990 р.      
В 1990 р. обраний заступником голови виконкому народних депутатів Веселівської селищної ради, а вже в 1991 р. обраний головою Веселівської селищної ради та обирається вже 6-ть раз залишаючись незмінним селищним головою Веселівської селищної ради до сьогодні.Загальний стаж роботи 36 років, служби в органі місцевого самоврядування 25 років.      
Позапартійний.      
Одружений. Має двох дорослих синів та двоє онуків.      
Праця Петра Миколайовича високо оцінена як державою, так і територіальною громадою . Самою високою нагородою є довіра території.    
Нагороджений обласною нагородою  Орденом „За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня. Відзнакою Міністерства оборони України, медаллю „15 років Збройним Силам України”. Орденом Української Православної Церкви Святого Різноапостольного Великого князя Володимира ІІ ступеня.

докладніше