Згідно зі статтею 15 пункту 1.4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності.

Шановні відвідувачі!

Мiська рада завжди визнавала найголовнішими принципами своєї діяльності відкритість, прозорість та доступність влади. З метою поглиблення і розвитку цих принципів Мiська рада вирішила зробити ще один крок назустріч громадянам, відкриваючи Інтернет-приймальню. Інтернет-приймальня міськради є новою формою співпраці населення та влади, яка разом з традиційними способами звернення (особистий прийом у керівників міської ради, письмове звернення) надає додаткову можливість отримати консультації та вичерпні відповіді на питання, які цікавлять громадян, висловити свою думку щодо актуальних проблем міста, виступити з ініціативою або пропозицією.

Ваші звернення, які ви адресуєте до Інтернет-приймальні, розташованої на офіційному сайті міської ради, відправляються до загального відділу міської ради, який має одним із своїх функціональних обов’язків роботу зі зверненнями громадян. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» 393/96-вр, остання редакція від 11.06.2009 на підставі 1254-17, громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Для полегшення звернення громадян до міської ради, на офіційному сайті міської ради була влаштована Інтернет-приймальня, яка постійно переглядається на наявність нових звернень. Ми гарантуємо, що на всі звернення в найкоротший термін в обов’язковому порядку буде надаватися вичерпна відповідь. Таким чином, якщо у вас виникло побажання або питання до посадових осіб міської ради, ви маєте змогу донести їх адресату безпосередньо через офіційний сайт міської ради у всесвітній інформаційній мережі Інтернет, скориставшись розділом «Інтернет-приймальня».

Ми дуже вдячні вам за співпрацю! Запрошуємо до нашої Інтернет-приймальні!